Mākslas vingrotājas Baklagina un Djomina ieņem vietas sešdesmitniekā PČ vingrojumā ar vālītēm

0

Latvijas mākslas vingrotāja Alīna Baklagina un Jekaterina Djomina ceturtdien ieņēma vietas sešdesmitniekā vingrojumā ar vālītēm Bulgārijā notiekošajā pasaules čempionātā (PČ).

Baklagina kvalifikācijā sakrāja 14,150 punktus, kas deva 53.vietu, bet Djomina sakrāja 14,000 punktus, kas savukārt ļāva ierindoties 56 pozīcijā 110 dalībnieču starpā, no kurām astoņas sasniedza finālu.

Vēl ceturtdien risinājās kvalifikācija vingrojumos ar lentu, kur Latvijas sportistes uzrādīja pieticīgākus rezultātus. Baklagina ar 12,500 punktiem ieņēma 68.pozīciju, bet Djomina tika pie 11,250 punktiem, kas deva 82.vietu 110 dalībnieču vidū.

Finālā vingrojumā ar vālītēm uzvaru guva Dina Averina no Krievijas, kura tika pie 19,000 punktiem, bet vingrojumā ar lentu labākā bija viņas tautiete Aleksandra Soldatova, kurai uzvarai pietika ar 18,600 punktiem. Averina šobrīd ir dominējošā sacensību sportiste, jo viņa izcīnīja uzvaras arī vingrojumos ar bumbu un riņķi, bet sacensībās ar lentu nemaz nepiedalījās.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Karolīna Mizūne, kura nepiedalījās vingrojumos ar vālītēm un lentu, pirms tam vingrojumā ar bumbu nopelnīja 13,700 punktus, kas viņai deva 89., vietu, kamēr Baklagina ar 13,650 punktiem bija divas pozīcijas zemāk. Šajā disciplīnā startēja 149 dalībnieces.

Savukārt vingrojumā ar riņķi Baklagina nopelnīja 12,500 punktus, kas viņai deva 110.vietu, bet Mizūne ar 11,900 punktiem ierindojās 118.pozīcijā. Šajā disciplīnā startēja arī Djomina, kura 150 dalībnieču konkurencē ar 10,900 punktiem bija 132.pozīcijā.

Tikmēr daudzcīņas summā pēc četrām disciplīnām Baklagina ar 40,300 punktiem ir 79.pozīcijā, bet pārējās Latvijas sportistes nav starp 120 labākajām. Labākā kopvērtējumā ir Averina, kura trijās disciplīnās sakrāja 60,800 punktus.

Sofijā notiekošajā čempionātā piektdien risināsies daudzcīņas fināls, kamēr nedēļas nogalē būs grupu vingrojumi.

Pasaules čempionāts mākslas vingrošanā notiek 36.reizi.