“Marks M” apgrozījums šogad sešos mēnešos audzis par 20%

0

Zīmola “Nakts mēbeles” īpašnieka “Marks M” apgrozījums šogad sešos mēnešos pieaudzis par 20% salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pirms gada, aģentūrai LETA sacīja zīmola “Nakts mēbeles” (SIA “Marks M”) īpašnieks Juris Griķis.

“Mums ir klājies labi – vidēji 20% apgrozījuma pieaugums šā gada pirmajā pusgadā salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu,” sacīja Griķis.

“Marks M” īpašnieks atgādināja, ka uzņēmums atvēris jaunu “Nakts mēbeles” salonu kvartālā “Decco centrs” Rīgā, kurš diezgan veiksmīgi sācis darbību. Tāpat apgrozījuma pieaugums skaidrojams ar jaunu modeļu ieviešanu un jauniem mārketinga instrumentiem, kā arī tirdzniecību internetā, lai “Nakts mēbeles” būtu pieejamākas plašākam lokam cilvēku.

Griķis atgādināja, ka kompānijai patlaban ir divi saloni – “Spice Home” un “Decco centrā”, taču uzņēmums plāno paplašināties.

“Strādājam ar mūsu zīmolu Beļģijā, Baltkrievijā un patlaban iet nopietnas pārrunas par salona atvēršanu Maskavā. Šīs ir tādas enkurvietas, kur ikviens var klātienē nopirkt mūsu produkciju, neskaitot daudzās vietas pasaulē, kur mūsu mēbeles var pasūtīt internetā uz savām mājām. Lietuvā arī mums ir savs salons, savukārt salona atvēršana Igaunijā ir pārrunu procesā. Aptversim Baltiju un tad virzīsimies uz Austrumiem,” sacīja “Marks M” īpašnieks.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Marks M” 2017.gadā strādāja ar 2,581 miljonu eiro apgrozījumu un 10 760 eiro zaudējumiem.

Kompānija ir reģistrēta 1998.gadā un tās pamatkapitāls ir 2844 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Juris Griķis. Uzņēmums patlaban pārvalda trīs tirgus zīmolus “Nakts mēbeles”, “Pils matrači” un “Heavens”.