Marseļas “Olympique” nākamā UEFA Eiropas līgas mājas spēle būs jāaizvada bez līdzjutēju klātbūtnes

0

Francijas futbola vienībai Marseļas “Olympique” nākamā UEFA Eiropas līgas mājas spēle būs jāaizvada aiz slēgtām durvīm, pavēstījusi Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA).

Jau ziņots, ka UEFA iepriekš brīdināja “Olympique” par to, ka fanu sliktās uzvedības dēļ tā var saņemt diskvalifikāciju no kontinenta klubu turnīriem, taču šobrīd šis risks vairs nepastāv.

Aizvadītajā sezonā Marseļas “Olympique” fani sarīkoja nekārtības UEFA Eiropas līgas spēlēs pret “Leipzig” un “Salzburg” komandām, kā arī finālā pret Madrides “Atletico”.

Līdz ar to pieņemts lēmums, ka Marseļas vienībai nākamā Eiropas līgas spēle pret Frankfurtes “Eintracht” nākamnedēļ būs jāaizvada aiz slēgtām durvīm. Tāpat “Olympique” vēl nākamajās divās mājas spēlēs Eiropas līgā būs jāslēdz abas tribīņu zonas, kas atrodas laukuma galos.

Sods par atkārtotām fanu nekārtībām gan nav atcelts pilnībā, jo Marseļas vienība var tikt sodīta ar citām mājas spēlēm bez līdzjutējiem, ja līdzjutēji vēl radīs nekārtības stadionā.

“Olympique” jau aizvadītajā sezonā tika piešķirtas sankcijas par fanu sliktu uzvedību tribīnēs, bojājumu nodarīšanu, pirotehnikas pielietošanu un priekšmetu mešanu uz laukuma. “Olympique” par fanu nekārtībām soda naudās samaksāja 100 000 eiro.

Marseļas “Olympique” UEFA Eiropas līgas finālspēlē aizvadītajā sezonā ar rezultātu 0:3 piekāpās Madrides “Atletico” vienībai.