Mēness Fāžu Diēta

0

Autors : Agnese Marhele

Mēness enerģija ietekmē cilvēka organismu. Der zināt mēness fāžu nozīmi, kas var ietekmēt tavu diētu!

Pilnmēness nozīme diētas laikā

Pētījumi liecina, ka pēc pilnmēness pastiprinās apetīte, bet nepieaug svars. Šajā laikā ir iespējams vieglāk notievēt! Šo diētu neieciešams ieturēt 2 dienas pirms pilnmēness. Šajā laikā ēd uz pusi mazākas porcijas nekā esi ieradis. Izmēģini kādu no augļu vai sulu diētām, kas palīdzēs tev šajā laikā cīnīties ar lielo izsalkuma sajūtu.

Dilstošā mēness nozīme diētas laikā

Šajā laikā organisms nav tik jūtīgs kā pilnmēness laikā. Vari ēst kā ierasts, svars nemainīsies. Šajā laikā no organisma tiek izvadītas kaitīgās vielas. Tu nejutīsi tik lielu bada sajūtu kā iepriekš – pilnmēness laikā.

Jaunā mēness nozīme diētas laikā

Šis laiks ir vispiemērotākais laiks, ja esi nodomājis badoties! Jāuzņem daudz šķidruma. Bet nekādā gadījumā neaizraujies ar sāļu un saldu, samazini cukura un sāls daudzumu uzturā! Svarīga loma ir šķidrumam, kas uzlabos tavu vielmaiņu, kā arī saglabās pilnmēness laikā iegūto svaru.

Augošā mēness nozīme diētas laikā

Šajā laikā īpaša uzmanība jāpievērš uztura daudzuma uzņemšanai. Neēd mazākas porcijas, jo šajā laikā organisms ir jūtīgs un veido papildus rezerves. Nebadojies! Bet pēdējā maltīte ir vēlama 18 00! No 15 00 – 17 00 ieteicams uzņemt daudz šķidruma!