Merzļikinam, Ķēniņam un Vītoliņam zaudējumi NLA spēlēs

0

Latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina, uzbrucēja Ronalda Ķēniņa un trenera Harija Vītoliņa pārstāvētās komandas piektdien cieta zaudējumus Šveices augstākās hokeja līgas (NLA) mačos.

Merzļikina pārstāvētā “Lugano” savā laukumā ar rezultātu 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) piekāpās Cīrihes “Lions” vienībai.

Par 2018.gada Latvijas labāko hokejistu atzītais Merzļikins šajā mačā atvairīja 31 no 33 pretinieku metieniem, bet trešo ripu viesi ieraidīja tukšos vārtos. Latviešu vārtsargs šajā duelī tika arī pie divām soda minūtēm.

Tikmēr Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne” viesos ar 2:4 (0:1, 2:0, 0:3) atzina “Zug” pārākumu.

Ķēniņš uz ledus pavadīja 17 minūtes un 23 sekundes, tikdams pie divām soda minūtēm un iekrādams negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latvijas uzbrucējs šajā sezonā 34 spēlēs guvis astoņus vārtus un veicis 14 rezultatīvas piespēles, būdams viens no rezultatīvākajiem spēlētājiem komandā.

Savukārt Vītoliņa trenētā “Davos” cieta piekto zaudējumu pēc kārtas NLA spēlēs, savā laukumā ar 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) piekāpdamās turnīra līderei “Bern” vienībai.

Tikmēr savainojumu turpina ārstēt cits latviešu vārtsargs Ivars Punnenovs, bet viņa un uzbrucēja Riharda Melnalkšņa pārstāvētā Langnau “Tigers” savā laukumā ar 4:0 (0:0, 4:0, 0:0) pieveica “Biel-Bienne” vienību. Arī Melnalksnis palika ārpus spēles pieteikuma.

Šveices augstākās līgas kopvērtējumā līderpozīciju ar 65 punktiem 31 spēlē ieņem “Bern”, bet ceturtā ar 53 punktiem 34 mačos ir “Lausanne”, kamēr septīto vietu ar 51 punktu ieņem Langnau “Tigers”.

Tikmēr “Lugano” ar 43 punktiem 32 cīņās ir desmitā, bet “Davos” hokejisti 32 mačos iekrājuši 25 punktus, kas tiem dod priekšpēdējo vietu 12 komandu konkurencē. Tiesa, pirmais desmitnieks ir jau 18 punktu attālumā.