Mumbajā sagrūstot tiltam, gājuši bojā seši cilvēki

0
Onlookers and rescue workers gather at the site of a footbridge after its collapse, outside the Chhatrapati Shivaji Maharaj Terminus railway complex in Mumbai, on March 14, 2019. - Four people were killed and dozens injured when a footbridge collapsed near Mumbai's main train station on March 14, 2019, the latest accident to highlight creaking infrastructure in India's financial capital. (Photo by - / AFP)

Indijas lielākajā pilsētā Mumbajā ceturtdienas vakarā sagruva gājēju tilts pie galvenās dzelzceļa stacijas, izraisot sešu cilvēku nāvi un vairākus desmitus ievainojot.

Tilts, kas bija remontā, sagruva, kad sastrēgumstundas pasažieri devās uz Čhatrapati Šivadži staciju.

Vietējā katastrofu pārvaldības biroja amatpersonas paziņoja, ka seši cilvēki ir gājuši bojā, bet 31 ievainotam cilvēkam tiek sniegta palīdzība slimnīcā.

Indijas Nacionālie spēki reaģēšanai uz katastrofām pavēstīja, ka ir nosūtījuši vienību uz notikuma vietu, jo ir bažas, ka gruvešos var būt iesprostoti cilvēki.

Varas iestādes vēlā vakarā sāka demontēt atlikušo tilta daļu, informēja ziņu aģentūra “Press Trust of India” (PTI).

2017.gada septembrī 23 cilvēki gāja bojā drūzmā uz šaura gājēju tilta Prabhadevi dzelzceļa stacijā Mumbajas centrā. Dzelzceļa ierēdņi tolaik vainoja drūzmā nelabvēlīgus laikapstākļus, lai gan pasažieri jau iepriekš bija brīdinājuši, ka var notikt katastrofa.

Mumbajas dzelzceļa tīklu, kas saglabājies no britu koloniālās kundzības laikiem, izmanto 7,5 miljoni pasažieru dienā, braucot ar aptuveni 2500 vilcieniem.

Investīcijas dzelzceļa infrastruktūras uzlabošanā netiek līdzi pilsētas iedzīvotāju skaita pieaugumam. Mumbajā tagad ir 20 miljoni iedzīvotāju.