Forumā eksperti diskutēs par IT nozares aktualitātēm

0

11.oktobrī, Baltijas biznesa tehnoloģijas izstādes un konferences “Riga Comm 2018” laikā eksperti forumā “Executive Forum” diskutēs par informāciju tehnoloģiju (IT) nozares aktualitātēm, aģentūru LETA informēja foruma organizētāja “Proact IT Latvia” pārstāvis Igors Žirkovs.

Forumā gan ārvalstu, gan Latvijas eksperti diskutēs par aizsardzību pret kibernoziegumiem, mākoņpakalpojumu drošumu, IT risinājumiem, kas spētu identificēt iespējamos draudus sabiedrībai, un citām tēmām.

“Proact IT Latvia” izpilddirektors un valdes loceklis Dmitrijs Šarafutdinovs sacīja, ka forums, līdzīgi kā iepriekšējos piecos gados, būs satikšanās un viedokļu apmaiņas vieta dalībniekiem. “Jau tagad zinām, ka apmeklētāju vidū būs gan uzņēmumu vadītāji, gan par IT procesiem atbildīgie darbinieki. Forumā vienmēr īpaši gaidīta ir paneļdiskusija, kuras laikā šogad tiks apspriesti dažādi foruma apmeklētājiem aktuāli jautājumi, to skaitā IT vadītāju darba specifika, Latvijas IT produktu un pakalpojumu eksports, Vispārējā datu aizsardzības regulas pirmie darba rezultāti, Latvijas IT darba tirgus izaicinājumi un vēl daudz citu tēmu,” norādīja Šarafutdinovs.

Foruma paneļdiskusijā par aktualitātēm diskutēs Valsts ieņēmumu dienesta Informātikas pārvaldes, Iekšlietu ministrijas Informācijas centra, “Rīgas ūdens”, Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas pārstāvji, kā arī zvērināta advokāte un “Cobalt” advokātu biroja partnere Ingrīda Kariņa-Bērziņa un žurnālists Juris Kaža.

“Executive Forum” ir IT vadītāju veidota diskusiju platforma uzņēmējiem, IT un citu nozaru vadītājiem par pieaugošo informācijas tehnoloģiju lomu ikvienas organizācijas vadības procesos. Jau piekto gadu platformas saturu izstrādā IT vadītāji, kuri iepriekš analizējuši nozares svarīgākās attīstības tendences. Forumu organizē “Proact IT Latvia”. 

Kā ziņots, 11. un 12.oktobrī norisināsies ikgadējā Baltijas biznesa tehnoloģiju izstāde un konference “Riga Comm 2018”.