Neilands un Flaksis “Tour of Denmark” velobraucienu noslēdz ārpus labāko 50 sportistu pulka

0

Latvijas riteņbraucēji Krists Neilands un Andžs Flaksis svētdien aizvadīja pēdējo posmu Dānijā notiekošā “Tour of Denmark” (UCI kat.2.HC) velobraucienā.

Piektajā etapā dalībnieki veica 199,1 kilometru garu individuālo braucienu. 69.vietu ieņēma “Israel Cycling Academy” komandu pārstāvošais Latvijas čempions Neilands, bet 70.pozīcijā ierindojās Flaksis no “Holowesko – Citadel p/b Arapahoe Resources” vienības

Etapā uzvarēja beļģis Tims Merljē, kurš pārstāv “Vérandas Willems-Crelan”. Viņš finišēja lielajā grupā, kura distanci pabeidza pēc četrām stundām, 18 minūtēm un 23 sekundēm. Neilands un Flaksis finišēja grupā, kas no līdera atpalika 35 sekundes.

Velobraucienā triumfēja beļģu riteņbraucējs Vouts van Ārts (“Verandas Willems-Crelan”), kurš svētdienas etapā bija 19.vietā, kamēr Flaksis kopvērtējumā bija 53.pozīcijā, bet Neilands ieņēma 68.vietu. Flaksis līderim zaudēja deviņas minūtes un 20 sekundes, bet Neilands atpalika par 13 minūtēm un 21 sekundi.

Dānijas daudzdienu velobrauciens jeb “PostNord Danmark Rundt” norisinājās 28.reizi.