Noslēgsies Rožu svētki Tukumā

0

Šodien ar vairākiem pasākumiem noslēgsies Rožu svētki Tukumā, aģentūru LETA informēja Tukuma Tūrisma informācijas centrā.

Svētku pēdējās dienas rīts sāksies tradicionāli – aktīvajiem ar velobraucienu “Ar rozi pa Tukumu”, bet mierīgajiem – ar svētku dievkalpojumu. Pilsētas centrā visu dienu programma bērniem un romantiķiem – koncerti un brīvdabas kino.

Pēcpusdienā tiem, kurus aizrauj motoru rūkoņa, rozes ziedu uz asfalta mēģinās zīmēt motociklisti. Ar īpašu “Harley Davidson Stunt Show Freestyle” pasākumu pilsētā viesosies pasaules čempions Jānis Rozītis ar draugiem. Savukārt Tukuma parkā atradīsies “Rozes zieda šūpulis”, kur būs iespējams piedalīties antigravitātes nodarbībās.

Rožu dārzs “Rozītes” aicinās arī svētdien rast iedvesmu un prieku dārzā, kur koncertēs radošā apvienība “Tev tuvumā” kopā ar Aiju Andrejevu, Ilzi Ķuzuli-Skrastiņu, Arturu Skrastiņu un Martu Kristiānu Kalniņu, bet viesus dienas garumā priecēs mākslinieki Inga Brīniņa un citi. Savukārt Tukuma luterāņu baznīcā svētku noslēgumā koncertēs Andris Ērglis ar koncertu “Baltā sirds dziesma” un Arvīds Berķis ar savu akustisko programmu Brīvības laukumā.

Lielākā daļa pasākumu svētkos ir bezmaksas. Starp pasākumu norises vietām kursēs arī īpašie svētku autobusi.