Ņujorkā līdzjutēji aicina NBA zvaigzni Durantu pievienoties “Knicks” komandai

0

Ņujorkā basketbola līdzjutēji ar milzīga plakāta starpniecību aicina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) zvaigzni Kevinu Durantu pievienoties “Knicks” vienībai.

Pašlaik 30 gadus vecais Durants šobrīd ir NBA čempiones Goldensteitas “Warriors” līderis un aizvadīto divu finālsēriju vērtīgākais spēlētājs, kā arī divkārtējais NBA čempions.

Netālu no Ņujorkas kluba mājas arēnas “Madison Square Garden” pie kādas daudzdzīvokļu mājas parādījies ievērojams plakāts, kurā ilustrēts Kristaps Porziņģis un Durants “Knicks” formā, kurš tur rokās NBA čempionu kausu.

Šāda līdzjutēju aktivitāte parādījusies tādēļ, ka gaidāmajā NBA starpsezonā brīvo aģentu tirgū būs pieejami virkne zvaigžņotu basketbolistu, tostarp Durants.

Pats basketbolists gan medijam “The Athletic” šajā situācijā sacīja, ka daudz par to nedomā. “Nezinu kā justies. Visu cieņu šiem māksliniekiem, bet man tas nekādas emocijas neizraisa.”

Paredzams, ka “Knicks” nākamajā starpsezonā būs nepieciešamie finanšu līdzekļi, lai spētu Durantam samaksāt maksimālo līguma summu.

Ņujorkas kluba līderis ir Porziņģis, kurš pagaidām vēl ārstē ceļgala krustenisko saišu savainojumu. Viņš aizvadītajā sezonā 48 spēles bija rezultatīvākais komandas spēlētājs ar vidēji 22,7 gūtajiem punktiem.

Tikmēr Durants jau kopš ienākšanas NBA ir viena no līgas lielākajām zvaigznēm.