OAG piešķir airBaltic piecu zvaigžņu punktualitātes reitingu

0

Rīga.Latvijas lidsabiedrība airBalticatzīta par vienu no punktuālākajām lidsabiedrībām pasaulē un saņēmusi OAGpiecu zvaigžņu reitingu Punktualitātes zvaigžņu programmā(On-Time Performance Stars Ratings Programme).airBalticpar lidojumiem, kas veikti no 2018. gada jūnija līdz 2019. gada maijam, ieguvusi labāko punktualitātes reitingu Eiropā – 88,3%. Tas nozīmē, ka vairāk nekā 88 no 100 airBalticreisiem šajā periodā savu galamērķi sasnieguši paredzētajā laikā.

airBalticizpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Pirmajā pusgadā esam veiksmīgi saglabājuši mūsuvadošos punktualitātes rādītājus, kas ir būtiska daļa noairBalticpasaules līmeņa pasažieru servisa. Mēs esam pagodināti būt labākā lidsabiedrība Eiropā un viena no labākajām pasaulē lidojumu punktualitātes ziņā.”

Šajā pašā laika periodā airBalticsasniegusi 99,8% regularitātes rādītāju. Tas nozīmē, ka vien 0,2% no vairāk nekā 55 000 airBalticplānoto lidojumu tikuši atcelti dažādu iemeslu dēļ, tostarp Eiropas streiku un nelabvēlīgu laikapstākļu ietekmē.

OAG Punktualitātes zvaigžņu programmair akreditācijas programma, kurā visām lidsabiedrībām un lidostām tiek piešķirts punktualitātes reitings, balstoties uz pēdējo 12 mēnešu rezultātiem. Šogad piecu zvaigžņu reitingu saņēmušas 13 lidsabiedrības. Plašāka informācija parPunktualitātes zvaigžņu programmupieejama šeit:https://www.oag.com/on-time-performance-airline-airport-star-ratings.

airBalticnodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.2019. gada vasaras sezonā airBalticir uzsākusi lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu, kā arī uz Kosu un Menorku.