Par jauno “Ergo” valdes priekšsēdētāju Baltijas valstīs iecelts Bogdans Benčaks

0

Par jauno apdrošināšanas sabiedrības “Ergo” valdes priekšsēdētāju Baltijas valstīs iecelts Bogdans Benčaks, aģentūru LETA informēja “Ergo”.

Šāds lēmums pieņemts saistībā ar līdzšinējā “Ergo” valdes priekšsēdētāja Kestuta Bagdonaviča izvēli no 2018.gada 1.novembra uzņemties jaunus profesionālos pienākumus, pievienojoties “Ergo International AG” Vācijā.

“”Ergo” ir nozīmīgs tirgus spēlētājs visās trijās Baltijas valstīs ar stabilu divciparu tirgus daļu visās biznesa līnijās, ar spēcīgām vērtībām un uzņēmuma kultūru, un entuziasma pilniem kolēģiem. Man būs patiess prieks strādāt roku rokā ar Baltijas komandu,” norādīja Benčaks.

Benčaks ir vadītājs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi dzīvības un nedzīvības apdrošināšanas jomā, ar plašu pieredzi Austrumeiropas tirgos, projektu vadībā, padziļinātās izpētes (“due-diligence”) procesu, ekonomiskās analīzes, kā arī korporatīvās sociālās atbildības projektu jomā. Laikā no 2014.gada līdz 2017.gadam viņš bija apdrošināšanas sabiedrības “Balta” valdes priekšsēdētājs Latvijā. Pirms tam viņa pārraudzībā bija ārvalstu operāciju, biznesa attīstības, korporatīvās vadības un grupas organizācijas departamenti.

Oficiāli jaunos pienākumus Benčaks sāks pildīt no ceturtdienas, 1.novembra.

“Ergo” apdrošināšanas kompāniju kopējais parakstīto prēmiju apmērs Baltijas valstīs 2017.gadā sasniedza 242 miljonus eiro, bet izmaksāto atlīdzību apmērs veidoja 143 miljonus eiro.

“Ergo” apdrošinātāju grupa Baltijā pārstāv starptautisko apdrošināšanas grupu “Ergo International AG”, kuras mītne ir Diseldorfā, Vācijā, un tās lielākais akcionārs ir starptautiskā pārapdrošināšanas sabiedrība “Munich Re”.