Pārsteigums! Rowan Blanchard sasmalcina visus matus un rezultāti ir apdullināšanas

0
LOS ANGELES, CA - JULY 18: Rowan Blanchard attends David Yurman Pinky Ring Event on July 18, 2018 in Los Angeles, California. (Photo by Stefanie Keenan/Getty Images for David Yurman )

Mēs esam tikai vienu nedēļu 2019. gadā, bet “Jaunais gads, Jauns gads” mantra joprojām ir pilnā apjomā. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties beidzot ar treniņu vai vienkārši pieņemt labākus dzīvesveida ieradumus, ir kaut kas neizskaidrojami aizraujošs par jaunu sākumu. Un 17 gadus vecajai aktrisei Rowan Blanchard, 2019. gadam, vērojama liela matu maiņa. Spoilera brīdinājums: viņai tas pieder.

Blanchard, vislabāk pazīstams ar savu lomu kā Riley Matthews uz Disney Channel sērijas Girl Meets World, piedalījās InStyle un Warner Bros 2019 Golden Globe balvās pēcpusdienā, un mēs gandrīz neatpazinājām viņu. Tas ir tāpēc, ka viņa sportē nervozu, smalku griezumu. Matu guru, kas ir atbildīgs par šo lielo izciršanu, ir slavenības frizētava, Laurie Heaps, kas demonstrēja savu jaunāko griezumu Instagram ar parakstu “2018. gadā atstāj bobu”.

Rowan Blanchard.
Paul Archuleta / GC attēli.

Kudos uz šo pāru, lai sniegtu mums bailīgus kaķus, liels solis, lai 2019.gadā uzņemtu mūsu virzienus jaunā līmenī. Blančards nav svešs jauniem. Viņa ir aizgājusi no plūstošas ​​brunetes slēdzenes kā pirmsdzemdību līdz šampūns sprādzieniem līdz mūsdienīgam cilpam, un atklāti sakot, mēs esam mīlējuši katru no saviem klasiskajiem stiliem. Bet šis ārpuskopienas izcirtnis varētu vienkārši paņemt kūku.