Pasaules kausa kamaniņu sportā norises laikā vilcieniem uz Siguldu norīkos papildu vagonus

0

AS “Pasažieru vilciens” Pasaules kausa sestā posma kamaniņu sportā norises laikā sestdien vilcieniem uz Siguldu norīkos papildu vagonus, aģentūru LETA informēja kompānijas pārstāve Agnese Līcīte.

Viņa norādīja, ka pēcolimpiskajā sezonā Siguldā viesosies 110 sportistu no 23 valstīm, tostarp arī visi Latvijas labākie kamaniņu braucēji – brāļi Andris un Juris Šici, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, Kendija Aparjode, Kristers Aparjods, Riks Kristens Rozītis, Artūrs Dārznieks, Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs, Ulla Zirne, Elīza Cauce un Inārs Kivlenieks. Pirmais kamaniņu nobrauciens sestdien paredzēts plkst.14.45.

Sacensību apmeklētāju ērtībām šodien “Pasažieru vilciens” norīkos papildu vagonus vilcieniem Rīga-Sigulda, kas no Rīgas izbrauc plkst.10.34 un 12.30 un Siguldā pienāk attiecīgi plkst.11.44 un 13.44. Savukārt virzienā uz Rīgu tiks norīkoti papildu vagoni vilcieniem Sigulda-Rīga, kas no Siguldas izbrauc plkst.18.46 un 21.36, un Rīgā pienāk attiecīgi plkst.19.48 un 22.47.

Tāpat Līcīte pavēstīja, ka vilciena reisā Rīga-Sigulda, kas no Rīgas aties plkst.12.30, gaidāmi pārsteigumi no “Rīgas cirka” māksliniekiem. Vilciena vagonos pasažieri varēs vērot burvju trikus, žonglierus un jokdarus. Vilciens Siguldā pienāks plkst.13.44, bet cirks ar garkājiem un žonglieriem turpināsies arī trasē.

Siguldas Bobsleja un kamaniņu sporta trase šodien un rīt uzņems Pasaules kausa sestā posma kamaniņu sportā pārstāvjus.

“Pasažieru vilciens” ir izveidots 2001.gadā, nodalot iekšzemes pasažieru pārvadājumus no “Latvijas dzelzceļa” veiktajām funkcijām. Iepriekš “Pasažieru vilciens” 100% bija “Latvijas dzelzceļa” meitasuzņēmums, taču 2008.gada oktobrī tas tika pārveidots par valsts uzņēmumu.