Pētījums: “Benu Aptieka Latvija” – kvalitātes līderis klientu apkalpošanā

0

87% “BENU Aptieka Latvija” klientu sniegtu pozitīvu vērtējumu par aptiekā saņemto klientu servisu un ieteiktu BENU aptiekas saviem draugiem un paziņām, kas ir augstākais rezultāts starp Latvijas aptieku tīkliem un viens no labākajiem rādītājiem Baltijā, savā jaunākajā pētījumā secinājis klientu servisa kvalitātes uzlabošanas uzņēmums “Dive”.

Kā liecina pētījuma rezultāti, “BENU Aptieka Latvija” nodrošina augstāko klientu apkalpošanas kvalitāti Latvijas aptieku tīklu vidū un kopumā atbilst 87,9% pētījumā noteikto kvalitātes rādītāju, par 0,51% uzlabojot 2017. gada rezultātu.  

Kopumā “BENU Aptieka Latvija” sasniegusi vismaz 80% visos klientu apkalpošanas kvalitātes novērtējuma kritērijos, savukārt trijos no tiem rezultāts pārsniedz 95%. 

Īpaši augstu rezultātu “BENU Aptieka Latvija” uzrāda vērtējumos par aptieku sakārtotību un vidi (97,3%), atbilstošu un profesionālu aptieku darbinieku ārieni (96,67%) un klientu apkalpošanas prasmēm (95%).

“BENU Aptieka Latvija” mazumtirdzniecības vadītāja Anete Rožkalna, komentējot pētījuma rezultātus, uzsver, ka aptiekā augsti kvalitātes standarti klientu apkalpošanā ir sevišķi būtiski, jo, tikai precīzi izzinot klientu vajadzības, ir iespējams sniegt labākos padomus un piedāvāt pareizākos risinājumus cilvēkiem veselības stāvokļa uzlabošanā un nostiprināšanā. 

““BENU Aptieka Latvija” mērķtiecīgi strādā, lai uzlabotu klientu apkalpošanas kvalitāti un katru klienta aptiekas apmeklējumu padarītu par pozitīvu pieredzi. “Dive” pētījuma rezultāti pierāda, ka, nepārtraukti paaugstinot mūsu kvalitātes standartus un pilnveidojot klientu apkalpošanu, mēs esam uz pareizā ceļa,” norāda A. Rožkalna.

Vairākos klientu apkalpošanas kvalitātes kritērijos “BENU Aptieka Latvija” vidējos kvalitātes rādītājus visu Latvijas aptieku tīklu vidū pārsniedz vismaz par 10%. Ievērojamu kāpumu salīdzinājumā ar 2017. gadu uzrādījusi arī “BENU Aptieka Lietuva,” kur klientu apkalpošanas kvalitātes rādītāji uzlabojušies no 84,5% pērn uz 90% šī gada novērtējumā.