Pirmo reizi Latvijā notiks starptautisks praktiskais seminārs “Tehniskās apsardzes inovācijas un drošības risinājumi”

0

Informāciju sagatavoja mārketinga aģentūra PR LĪNIJA.

23.maijā Latvijā norisināsies pasākums, kas veltīts jaunākajām apsardzes tehnoloģiju jomas izstrādnēm un mūsdienīgiem drošības risinājumiem. Pasākuma organizatori – Latvijas uzņēmums “STG GRUPA” sadarbībā ar “DefenGuard systems” (Slovākija) un “EVPUDEFENCE” (Čehija) piedāvā Latvijas auditorijai jaunu semināra formātu: līdztekus tradicionālai inovatīvo iekārtu prezentācijai viesiem tiks piedāvāts tās aprobēt, kā arī norisināsies diskusijas un apaļie galdi, kuros piedalīsies Latvijas un starptautiskie eksperti, speciālisti, kā arī apsardzes tehnikas ražotāji.

«Viens no mūsu pasākuma mērķiem ir pozicionēt Latviju kā valsti, kas īpašu uzmanību pievērš drošības jautājumiem un izmanto visus mūsdienīgākos tehniskos risinājumus, – stāsta semināra organizatore ekonomisko zinātņu doktore, Latvijas Neatkarīgo ekspertu Asociācijas valdes locekle un tehniskā novirziena eksperte, kompānijas “STG GRUPA” ģenerāldirektore Kristīne Kaļiņina. – Latvija jau šobrīd ir viena no drošākajām Eiropas valstīm un mums ir svarīgi šo statusu saglabāt. Iekārtas, kas tiks prezentētas mūsu pasākumā ir paredzētas jebkura perimetra, sākot ar valsts robežu un beidzot ar privāto teritoriju un rūpniecības zonu, apsardzei un drošībai. Tādejādi mūsu seminārs būs noderīgs visām fiziskajām un juridiskajām personām, kas izmanto apsardzes sistēmas, kā arī tiem, kas seko šīs nozares jaunumiem».

Drošības industrija ir nepārprotams “gudro” tehnoloģiju līderis, nodrošinot patērētāju tirgu ar inovatīvām signalizācijas un piekļuves kontroles sistēmām, kā arī ar jaunākajiem videonovērošanas, iegūtās informācijas monitoringa un biometriskās analīzes līdzekļiem.

Pasākumā tiks prezentēta unikāla perimetra apsardzes sistēma, kas veidota integrējot elektro-optisko sistēmu (Electro-Optical System) un seismiskos sensorus MS, un piedāvā absolūti inovatīvu tehniskās apsardzes jomas risinājumu. Tāpat tiks piedāvāta Tactical UGS System (TUGS) tehnoloģija un inovatīvās UTMS un TUGS sistēmas, kas nodrošina nesankcionētas piekļuves kontroli objektos, operatīvo pasākumu veikšanu, ar objektu kustību, ienaidnieka pārvietošanos saistītās informācijas monitoringu utt.

Semināra dalībnieki apspriedīs visus viņus interesējošos jautājumus tieši ar iekārtu ražotājiem, vietējiem un ārvalstu ekspertiem, kā arī aprobācijas laikā varēs praktiski novērtēt piedāvāto jauno produktu iespējas. Precīza semināra programma: http://seminars2018.stggrupa.lv/

Semināra viesu un spīkeru vidū būs vadošie praktizējošie eksperti, kā arī ārvalstu iekārtu izgatavotāju pārstāvji, tādi kā: DefenGuard systems Valdes priekšsēdētājs, inženieris Jozefs Pančaks (Jozef Panč?k), DefenGuard systems galvenais inženieris Matejs Krafčiks (Matej Krafč?k), “STG GRUPA” tehniskais direktors Vladislavs Tkačuks, EVPUDEFENCE projektu vadības daļas vadītājs Mareks Sovičs (Marek Soviš), EVPUDEFENCE projektu vadītājs Ondžejs Slovāčeks (Ond?ej Slov?ček), informācijas tehnoloģiju, infrastruktūras un tehnisko projektu vadības jomas eksperts Hani Musa (Hany Moussa), pirmā Baltijas jauno IT tehnoloģiju speciālistu konkursa «IT Road» organizētājs, Fonty University of Applied Sciences of Nethelands konkursa laureāts, SIA “VIKTALLA” valdes priekšsēdētājs Ņikita Sinkevičs, programmnodrošinājuma un tehnoloģisko risinājumu integrācijas jomas speciālists Alaksandrs Dudarevs.

Pasākums norisināsies: viesu namā “Svētku pils” (Attekas, Vimbukrogs, Ķekavas novads).

Dalība semināra bez maksas.