Prokuratūra: Frankfurtes stacijas slepkavas motīvi joprojām neskaidri

0

Vācijas prokuratūra joprojām cenšas noskaidrot, kādi bijuši motīvi vīrietim, kurš pirmdien Frankfurtes centrālajā stacijā vilciena priekšā nogrūda astoņus gadus vecu zēnu un viņa māti, zēnu nogalinot, bet sievieti savainojot.

Aizdomās turētais ir 40 gadus vecs Eritrejas pilsonis, un viņš joprojām nav sniedzis informāciju par iespējamiem motīviem, paziņoja Frankfurtes prokuratūra.

Policija izmeklē notikušo kā slepkavību.

Aculiecinieki ziņoja, ka vīrietis nogrūdis zēnu un viņa māti no septītās platformas. Pirms meties bēgt, vīrietis mēģinājis nogrūst uz sliedēm vēl vienu cilvēku, taču tas viņam nav izdevies. Aizdomās turamo ar garāmgājēju palīdzību izdevās aizturēt pie dzelzceļa stacijas.

40 gadus vecajai sievietei izdevās izvairīties no ātrgaitas vilciena, kas strauji tuvojās, taču viņas dēls guva nāvējošus ievainojumus, atklāja policija.

Sieviete nogādāta slimnīcā.

Vācijas iekšlietu ministrs Horsts Zēhofers notikušā dēļ pārtrauca savu vasaras atvaļinājumu un sasaucis galveno drošības dienestu vadītāju tikšanos, kas notiks otrdien.

Ministrs norādīja, ka visa informācija par notikušo vēl nav noskaidrota, bet uzsvēra, ka vainīgais tiks saukts pie atbildības.

Vācijas galēji labējā partija “Alternatīva Vācijai” (AfD) nekavējās sasaistīt notikušo ar lielo migrantu pieplūdumu pēdējos gados, un pieprasīja, lai valdība “beidzot sāk aizsargāt šīs valsts pilsoņus”.