PSA brīdina, ka Apvienotajā Karalistē un ES radītu transportlīdzekļus varētu ietekmēt Lielbritānijas produkciju

0
PSA builds the Astra compact car for Opel and Vauxhall in Ellesmere Port in England.

PSA grupas Eiropas boss Maxime Picat teica, ka, ja Apvienotās Karalistes izbraukšana no Eiropas Savienības traucē tirdzniecību tādā mērā, ka automobiļu ražotājam ir jāveido transportlīdzekļi atsevišķi abos tirgos, tas “obligāti ietekmēs” savu Lielbritānijas produkciju.

Saskaņā ar Automotive News Europe montāžas rūpnīcas karti, PSA uzbūvē kompakto Astra automašīnu savā Ellesmere ostas rūpnīcā Ziemeļrietumu Anglijā un Vivaro komerctransporta rūpnīcu Lutonā, netālu no Londonas. Citroen Jumpy un Peugeot Expert furgonu ražošana nākamajā gadā tiks pievienota Lutonā.

“Mēs esam darījuši visu iespējamo, lai attīstītu savu Lielbritānijas uzņēmējdarbību, atjaunotu Vauxhall un Opel ienesīgumu, reinvestētu Lutonā un uzlabotu mūsu vietņu konkurētspēju, lai palīdzētu tām nonākt līdz nenoteiktai nākotnei,” sacīja Reuters Parīzes autoizstādē. .

“Taču ir ierobežojumi. Šie ierobežojumi ir muitas šķēršļi un pārvietošanās brīvības zaudēšana cilvēkiem un precēm. Ja mēs nokļūsim šajā jautājumā, mums būs pienākums veikt pasākumus.”

“Ja pēkšņi mums būs jāsāk ražot Apvienotajā Karalistē Apvienotajā Karalistē un Eiropai Eiropā, tas noteikti ietekmēs Lielbritānijas produkciju,” Intervijā teica Picats.

“Mēs par to nebūsim dogmatiski, un nav jāuztraucas par Apvienoto Karalisti. Mēs vēlētos apskatīt divas rūpnīcas, mūsu biznesa stāvokli un meklēt risinājumu. Bet es nezinu, kur tas ir. mūs novedīs mūsu vietņu ilgtspējības ziņā. “