Rakels pievienojies “Riga” futbola klubam

0

Latvijas futbola uzbrucējs Deniss Rakels pievienojies pašmāju klubam “Riga”, informē vienība.

Kā informē Rīgas klubs, pašlaik 25 gadus vecais Rakels pievienojies tam uz īres līguma nosacījumiem no Kipras augstākās līgas komandas “Pafos”, lai gan iepriekš uzbrucēja pievienošanās šai vienībai nebija izziņota.

Iepriekšējo sezonu Rakels sāka vienā no spēcīgākajām Polijas komandām Poznaņas “Lech”, kam bija uz vienu sezonu izīrēts no Anglijas pēc spēka otrās līgas kluba “Reading”. Tiesa, Latvijas uzbrucējs šīs vienības sastāvā nenostiprinājās un janvārī atgriezās citā poļu komandā Krakovas “Cracovia”. Tajā viņš sezonas atlikušajā daļā 12 spēlēs iesita vienus vārtus.

Abas puses sadarbību neturpināja, un Rakels arī neatgriezīsies “Reading” klubā. Līdz ar to viņš bija jaunas komandas meklējumos, tagad pievienojoties “Riga”, kas startē Eirokausos un šonedēļ aizvadīs UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmās kārtas atbildes spēli pret Bulgārijas klubu Sofijas CSKA. Pirmajā mačā izbraukumā rīdzinieki piedzīvoja minimālu zaudējumu ar 0:1.

Jūnijā Rakels izvēlējās nepalīdzēt Latvijas futbola izlasei Baltijas kausā un pārbaudes mačā pret Azerbaidžānu, šajās spēlēs kā komandas galvenajam trenerim debitējot somam Miksu Pātelainenam un tā vietā izbaudot atvaļinājumu kopā ar ģimeni.

Rakels kādā no Latvijas futbola klubiem nav spēlējis kopš 2010.gada, kad vēl pārstāvēja “Liepājas metalurgu”, bet pēc tam pārcēlās uz Poliju. Viņš šajā valstī spēlēja līdz 2015.gada nogalei, pārstāvot Ļubinas “Zaglebie” un “Cracovia” komandas, bet 2015./16.gada sezonas pirmajā pusē 20 mačos iesitot 15 vārtus un pēc tam noslēdzot līgumu ar “Reading”.

Pirmajā pussezonā Rakels “Reading” sastāvā 12 spēlēs guva trīs vārtus. Tomēr 2016.gada gada augustā viņš jau sezonas trešajā mačā guva potītes lūzumu. Kaut aptuveni februārī viņš jau bija gatavs spēlēt, līdz sezonas beigām uzbrucējs vairs ne reizi neiekļuva “Reading” pieteikumā, bet pēc tam futbolists atgriezās Polijā.

Rakels Latvijas izlasē aizvadījis 21 maču, kuros ar vārtu guvumiem nav atzīmējies.