Salas Grankanārija

0

Neliels kontinents, kur atradīsiet daudz pieredzes, kas padara katru dienu īpašu: zelta pludmales, satriecošas ainavas un liela pilsēta, kurā ir daudz jautrības.

Pludmales

Atklājiet tikpat daudzveidīgas pludmales kā Grankanārijas ainavas. Gandrīz 60 kilometrus no pludmales 236 kilometru krasta līnijā, visi peldē ar maigu sauli, kas piepilda jūs ar enerģiju.

PASAULES BIOSFĒRA

Vulkāniskās ainavas, unikālās
Makaronēzijas flora un plašais
priežu meži padara Gran Kanāriju cienīgu
par šo lielo godu no UNESCO.

Pirmie tūristi ieradās Grankanārijā, lai pirms 150 gadiem meklētu klimatiskās īpašības. Šodien šī tradīcija ir kļuvusi par plašu spa un labsajūtas centru klāstu.
Laipni lūdzam Gran Canaria salā.
Gran Canaria ir fantastisks ģimenes galamērķis ar gandrīz 60 kilometru pludmalēm un rietumu biosfēras rezervātu. Tas ir miniatūrs kontinents, kur jūs atradīsiet lietas, kas padara katru dienu īpašu. Brauciet, lai noskatītos vaļus, staigātu Kanāriju priedes mežos, izbaudītu ūdens atrakciju parku, klīstiet tās iepirkšanās ielās, apmeklējiet muzejus vai … vienkārši atpūtieties skaistā pludmalē.

Ko tu vēlies šodien darīt? Gran Kanārijā viss ir iespējams.

Jauna ainava katru dienu.

Šis pārsteidzošais tuksneša un oāzes maisījums dienvidos Gran Canaria ir unikāla un skaista dabas teritorija ar lielu ekosistēmu klāstu. Kāpas, kas pastāvīgi veidojas no vēja, katru dienu maina savu izskatu un ir viena no galvenajām apskates vietām.