Septembra sākumā atkārtoti izsolīs nekustamo īpašumu “Rozulas skola” Pārgaujas novadā

0

Pārgaujas novada pašvaldības Īpašumu komisija septembra sākumā atkārtoti izsolīs nekustamo īpašumu “Rozulas skola”, jo pirmajai izsolei 4.jūlijā nepieteicās neviens pretendents, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Nekustamais īpašums “Rozulas skola” sastāv no vienas zemes vienības 6,49 hektāru platībā, divstāvu būves jeb skolas ēkas un palīgēkas. 

Izsole notiks 5.septembrī plkst.14 Pārgaujas novada pašvaldības sēžu zālē.

Nekustamā īpašuma izsoles sākumcena ir 110 300 eiro, drošības nauda 11 030 eiro, izsoles dalības maksa 20 eiro, minimālais izsoles solis – 100 eiro.

Kā ziņots, Rozulas skolas ēka jau desmit gadus stāv tukša un Pārgaujas novada dome ir pieņēmusi lēmumu ēku un tai piegulošo zemes gabalu pārdot. Iegūtie līdzekļi, saskaņā ar pašvaldības investīciju plānu, tiks ieguldīti Rozulas tautas nama atjaunošanā un infrastruktūras attīstīšanā.

Rozulas skola darbību pārtrauca 2009.gadā mazā skolēnu skaita dēļ, tomēr skola un tās ēka gan bijušajiem skolēniem, gan skolotājiem un darbiniekiem, gan arī Rozulas vietējai kopienai vienmēr bijusi ļoti nozīmīga.

Meža ielokā ieskautā skolas ēka skatam paveras tikai tad, kad tai piebraukts pavisam tuvu.

Cienot Rozulas skolas nozīmi vietējo iedzīvotāju izglītošanā, Rozulas kopienas dzīvē un cerot, ka ēku kādreiz atkal izdosies izmantot, pašvaldība visus šos gadus ir nodrošinājusi ēkas uzturēšanu, kā arī meklējusi dažādus risinājumus ēkas izmantošanai, piedāvājot to izmantot nevalstiskajām, kā arī radošajām organizācijām un uzņēmējiem.