Sieviete iekrīt mājas pagrabā un ar smagām traumām nonāk slimnīcā

0

Rīga, 19.maijs, LETA. Aizvadītajā diennaktī mediķi hospitalizējuši kādu 89 gadus vecu sievieti, kura, iekrītot mājas pagrabā, guvusi smagas traumas un nogādāta slimnīcā, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Sieviete kritusi no aptuveni divu metru augstuma un guvusi krūškurvja un muguras traumu, kā arī salauzusi ribas.

Aizvadītajā diennaktī mediķi slimnīcā nogādājuši vairākus iedzīvotājus, kuri guvuši dažāda rakstura traumas, krītot no augstuma. Rīgas reģionā darba vietā kāds 51 gadu vecs vīrietis kritis no aptuveni divus metrus augstām stalažām. Ar rokas lūzumu un galvas traumu cietušais nogādāts slimnīcā.

Arī Kurzemes reģionā 57 gadus vecs vīrietis strādājot kritis no 1,5 metru augstas automašīnas platformas. Viņš salauzis atslēgas kaulu, guvis galvas traumu un nogādāts mediķu aprūpē.

Rokas lūzumu un krūškurvja traumu, krītot no 3.stāva balkona, vakar guvis arī kāds 33 gadus vecs vīrietis Latgales reģionā. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Tāpat rokas lūzumu un galvas traumu, krītot no aptuveni 2,5 metrus augsta šķūnīša jumta, guvis 61 gadu vecs vīrietis Kurzemes reģionā.

Kopumā mediķi aizvadītajā diennaktī saņēmuši 1014 izsaukumus, no kuriem 200 bija saistīti ar traumām.