Skaistumkopšanas salons Nofrete piepildīs ar enerģiju

0

Vai kādreiz aizdomājies, ko citi var izlasīt Tavā sejā? Acis ir dvēseles spogulis. Turpretī seno ķīniešu un japāņu tradīcijas vēsta, ka uzacis un to biezums parāda dzīvības spēku un enerģiju, turpretī grumbas parāda cilvēka patieso raksturu. Sejā ir viss rakstīts, tieši tāpēc tās kopšana ir vitāli svarīga. 

Vasara ir pilnbriedā un saule mūs lutina ļoti, tāpēc pastiprināti jādomā par savas ādas veselību, jo līdz ar saules patīkamo ietekmi un D vitamīna uzņemšanu, jāņem vērā arī ultravioletais starojums un straujie novecošanās procesi, ko tā veicina. 

Enerģija un elastība saules traumētai ādai

Labākais skaistumkopšanas salons Rīgā Nofrete E. Melngaiļa ielā 5, atvieglos vasaras slodzi un kairinājumu, un piepildīs sejas ādu ar dzīvīgu enerģiju, mirdzumu un elastību. Atliek vien piezvanīt un pieteikties uz sev piemērotāko procedūru! Salonā Nofrete apvieno senās zināšanas ar mūsdienīgiem risinājumiem, piedāvājot sevis lutināšanu ar daudzpusīgām ķermeņa un sejas procedūrām, kas sniedz labāko – harmoniju, pozitīvismu un iekšējo starojumu. Tikai iekšēji starojot var starot arī ārēji un pozitīvi uzlādēt apkārtējos. Tā arī ir uzņēmuma galvenā vērtība – patiesas rūpes un individuāla pieeja katram klientam. 

Sejas procedūras

Seja nav pasargāta no ārējās vides kaitīgās ietekmes un prasa īpašas rūpes un kopšanu. Skaistumkopšanas salonā Nofrete tiek piedāvātas dažādas efektīvas procedūras: 

 • Sejas tīrīšana ar mikrodermabrāziju, pīlingu, augļskābēm u.c.
 • Make up veidošana: permanentais grims, skropstu pieaudzēšana, uzacu korekcija
 • Skaistuma injekcijas, lūpu palielināšana, plazmoliftings, mezoterapija
 • Botulīna injekcijas
 • Sejas maskas
 • Fotoatjaunošana
 • Pigmentācijas normalizācija
 • Pieejami dermatologa pakalpojumi. 

Vasaras laikā arī speciāli nesauļojoties jūras malā, seja ir nemitīga “ stresa” apstākļos, īpaši ja netiek lietoti saules aizsargkrēmi. Protams, veselīgas sejas ādas pamats ir tās mitrināšana un masāžas, kas veicina asinsriti un limfātisko sistēmu. Veicot abas šīs procedūras, salona Nofrete profesionāļi sniegs ikdienas skrējienā patīkamu pieturas punktu. Tā kā uz sejas tiek projicēti visi cilvēka iekšējie orgāni, masāža kopā ar sejas mitrināšanu lieliski uzlabo arī organisma stāvokli kopumā, dāvājot labsajūtu, kuras laikā pastiprināti izstrādājas laimes hormoni endorfīni. 

Rūpes par savu sejas ādu pavisam noteikti sākas jau mājās. Ir ārkārtīgi svarīgi pareizi kopt ādu, izvēlēties ādas tipam atbilstošus kopšanas līdzekļus, kā arī lietot tos pareizi. Nofrete salona kosmetologi un dermatologi konsultēs un palīdzēs izvēlēties piemērotākos sejas kopšanas līdzekļus. Ja mājas apstākļos tiek lietota profesionāla kosmētika un Nofrete salonā veikts sejas masāžas un mitrināšanas kurss, efekts būs nepārspējams – āda atgūs sen zudušu svaigumu, elastību un tvirtumu. 

Ķermeņa procedūras

Skaistumkopšana salonā Nofrete nozīmē iespēju modelēt augumu un veikt figūras korekciju, izmantot vakuuma terapijas priekšrocības, novērtēt kavitāciju un ietīšanu. Tāpat pieejami dažādi vaksācijas veidi – cukura vaksācija, epilācija. 

Masāžas nozīme ķermeņa fiziskās un garīgas veselības nodrošināšanā ir vitāli nozīmīga. Jebkuras masāžas laikā uzlabojas asinsrite, aktivizējas limfātiskā sistēma, tiek stimulēti nervu gali. Skaistumkopšanas salonā Nofrete tiek piedāvāta klasiskā, kasrsto akmeņu, pretcelulīta, Taizemes pēdu masāža, kā arī pēdu masāža ar čaumalām. 

Nagi un rokas – cilvēka vizītkarte 

Nagu un roku kopšanai ikdienā jāpievērš pastiprināta vērība, jo rokas ir cilvēka vizītkarte. Skaistumkopšanas salonā Nofrete meistari veiks roku un pēdu kopšanu, manikīru un pedikīru ar Gelish un gela metodēm. 

Skaistumkopšanas salons Nofrete – arī vīriešiem 

Par sevi jārūpējas ne tikai sievietēm. Estētiskās skaistuma procedūras vienlīdz piemērotas abiem dzimumiem. Patiesībā, Senajā Ēģiptē skaistumkopšana bija dievišķā līmenī un to sākotnēji izmantoja tikai vīriešiem. Šī pieeja Nofrete salonā tiek realizēta joprojām. 

Skaistumkopšanas salons Nofrete veicina izcilību nozarē 

Tikai daži statistikas dati, kas apliecina, ka skaistumkopšanas salons Nofrete primāri domā par saviem klientiem: 

 • 17 gadus ilga pieredze skaistumkopšanas nozarē
 • Vairāk kā 30 000 apkalpotu klientu, kas Nofrete salonā atjaunojušies un kļuvuši jaunāki arī bez plastisko operāciju palīdzības
 • 96% klientu rekomendē skaistumkopšanas salonu Nofrete saviem draugiem
 • Medicīniski izglītots un uz klientu vajadzību apmierināšanu orientēts personāls. 

Lai izjustu Senās Ēģiptes pieskārienu pašā Rīgas sirdī, atliek vien piezvanīt 27292200 vai 26827243 un pieteikties vizītei. Īpašām rūpēm par labsajūtu un klientu ērtībai salons piedāvā apsargājamu autostāvvietu. 

Lai brīnišķīgs un emocionāli piesātināts brīdis tikai sev! Tava sejas āda pateiks paldies!