Strasbūrā notiks astotā Eiropas Parlamenta sasaukuma pēdējā plenārsesija

0
Eiropas Savienības karogs.

Strasbūrā no šodienas līdz 18.aprīlim norisināsies astotā Eiropas Parlamenta (EP) sasaukuma pēdējā plenārsesija, kurā plānots apspriest banku sektora reformas noteikumus un direktīvas, aģentūru LETA informēja EP birojā Latvijā.

Šodienas EP deputātiem plenārsēdē citu tēmu starpā plānots uzklausīt ziņojumus par banku reformas noteikumiem un direktīvām.

Trīs dienu garumā EP tiks apspriests un lemts par jaunu likumu transportlīdzekļu aprīkošanai ar drošības sistēmām, ES trauksmes cēlāju likumu, likumu tiesību nostiprināšanai platformās, kurās tiek izmantots darbs pēc pieprasījuma vai uz kuponu sistēmu balstīts darbs, kā arī par izmaiņām ES patērētāju tiesību aizsardzības noteikumos, kuru mērķis ir novērst maldinošus vērtējumus tiešsaistes platformās un produktu divējādu kvalitāti.

Tāpat EP balsos par priekšlikumiem stingrāk ierobežot ķimikālijas, kuras iespējams izmantot pašdarinātu sprāgstvielu pagatavošanā.

Trešdien, 17.aprīlī plānotas debates par Eiropas nākotni ar Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu (JV). Tās būs 20. un pēdējās šā sasaukuma deputātu debates ar kādu no ES valstu vai valdību vadītājiem.