“Swedbank” rīkos “Mājokļu salidojumu”

0

“Swedbank” šodien rīkos “Mājokļu salidojumu”, kurā interesentie būs iespējas uzzināt dažādus jautājumus par mājokļa iegādi un būvniecību, aģentūrai LETA pavēstīja bankas mediju attiecību vadītājs Jānis Krops.

Pasākums notiks pie “Swedbank” Centrālās ēkas Balasta dambī 15 no plkst.12 līdz 18.

“Visas dienas garumā būs iespēja saņemt ekspertu konsultācijas par mājokļa kredītu, “Attīstības finanšu institūcijas “Altum”” programmu jaunajiem speciālistiem un ģimenēm ar bērniem, tostarp uzzināt, kā iegādāties jaunu mājokli jau esoša hipotekārā kredīta laikā. Savukārt tiem, kuri domā par mājokļa būvniecību, būveksperts sniegs atbildes uz jautājumiem par tāmju sastādīšanu, dalīsies ieteikumos par ēkas konstruktīvajiem un inženiertehniskajiem risinājumiem, kā arī to, kas ir efektīvs un veiksmīgs būvniecības process,” klāstīja Krops.

Pasākumā piedāvājumus prezentēs “Latio”, “Ober House”, “Arco Real Estate”, nekustamo īpašumu attīstītāji “Yit”, “Somu māja”, “EfTEN Capital”, “Domuss”, KBO un “Bonava Latvija”.

Tāpat pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar vides dizaineres un dekoratores Baibas Prindules-Rences grāmatu par to, kā radīt siltumu svētkos un ikdienā, kā arī pārrunāt jautājumus par mājas sajūtas radīšanu.