“Tele2 Latvia” tīkla testēšanā iesaistījās vairāk nekā 80 000 iedzīvotāju

0

Mobilo sakaru operatora “Tele2 Latvia” 4G mobilā tīkla jaudas testā piedalījās vairāk nekā 80 000 iedzīvotāju, izmantojot iespēju lietot neierobežotu internetu mobilajās ierīcēs bez papildu maksas, aģentūru LETA informēja “Tele2 Latvia” sabiedrisko attiecību vadītājs Oskars Fīrmanis.

Viņš pavēstīja, ka tīkla testa laikā interneta patēriņš mobilajos telefonos palielinājās par vairāk nekā 30%.Testa laikā identificētas arī atsevišķas vietas, kur nepieciešams vairāk stiprināt tīkla kapacitāti.

“Tele2 Latvia” tehniskā direktore Līga Krūmiņa sacīja, ka šāda veida testi palīdz mobilo sakaru operatoram identificēt tās vietas Latvijā, kur mobilo tīklu izmanto visvairāk un kur nepieciešams palielināt tīkla kapacitāti.

Vienlaikus viņa norādīja, ka nākamajā gadā kompānija plāno uzbūvēt vēl vismaz 80 jaunu 4G bāzes staciju visā Latvijas teritorijā.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka “Tele2” pagājušajā gadā strādāja ar 125,208 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12,6% vairāk nekā 2016.gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 79%, sasniedzot 28,693 miljonus eiro.

Latvijas “Tele2” ietilpst Zviedrijas “Tele2” koncernā.