Tenisists Lazdiņš zaudē Antaljas “Futures” tenisa turnīra vienspēļu otrajā kārtā

0

Latvijas tenisists Artūrs Lazdiņš ceturtdien Turcijā cieta zaudējumu Antaljas “Futures” sērijas turnīra vienspēļu otrās kārtas cīņā.

Lazdiņš, kurš ATP rangā ir 1396.vietā, ar rezultātu 4-6, 1-6 zaudēja spānim Oskaram Mansineiram-Kornelam, kurš rangā atrodams 1946.pozīcijā.

Abi tenisisti turnīra pamatsacensībās iekļuva pēc kvalifikācijas pārvarēšanas.

Latvijas tenisists spēli sāka ar realizētu breika iespēju, tomēr turpinājumā viņam bija problēmas nosargāt savu servi, pirmā seta desmitajā geimā zaudējot izšķirošo punktu. Savukārt otrajā setā Lazdiņš ar breiku panāca 1-0, bet pēc tam dominēja spānis, kurš guva sešus punktus pēc kārtas.

Par otrās kārtas sasniegšanu Lazdiņš nopelnīja vienu ATP ranga punktu.

Jau ziņots, ka pirmajā kārtā Lazdiņš ar rezultātu 1-6, 6-4, 7-5 uzveica Francijas tenisistu Pjēru Fevrē, kurš rangā ir 837.pozīcijā.

Pirms tam Lazdiņš pārvarēja turnīra kvalifikācijas barjeru, uzvarot trīs spēlēs.

Savukārt dubultspēlē Latvijas tenisists apstājās ceturtdaļfinālā, kur Lazdiņš pārī ar gruzīnu Zuru Tkemaladzi ar rezultātu 6-4, 4-6, 8:10 atzina Turcijas dueta Džana Kaja un Sami Sokes pārākumu.

Dubultspēlēs šajā līmenī ranga punkti tiek piešķirti no pusfināla.

Tikmēr cits Latvijas tenisists Artūrs Kuļibaba, kurš ATP vienspēļu rangā nav atrodams, šajā turnīrā izstājās jau pirmajā kvalifikācijas spēļu mačā, pārliecinoši ar 1-6, 1-6 zaudējot 1443.vietā esošajam lietuvietim Robertam Vrzešinskim.