Tiek atklāts “Bērnu vieglatlētikas festivāls”

0

Šodien Daugavas stadionā tiek atklāts “Bērnu vieglatlētikas festivāls”.

“Bērnu vieglatlētikas festivāla” preses konference un atklāšana notiks plkst.11.30 Daugavas stadionā, Augšielā 1.

“Bērnu vieglatlētikas festivāls” ir pirmais šāda veida vieglatlētikas pasākums jeb sporta svētki bērniem, kas pulcēs teju 200 otrās klases skolēnus no visiem Latvijas novadiem. Ar “Bērnu vieglatlētikas festivālu” Latvijā tiks dots starts Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) īstenotajai programmai “Bērnu vieglatlētika”, kuras ieviešanu Latvijā atbalsta veikalu tīkls “Maxima” un Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP).

Programmas mērķis ir radīt prieku, aizrautību un interesi bērnos un jauniešos, nodarbojoties ar vieglatlētiku, kas ir visu sporta veidu pamats.

Mediju pasākumā LVS prezidente Ineta Radeviča prezentēs “Bērnu vieglatlētikas” programmu, “Maxima Latvija” vadītājs Andris Vilcmeiers informēs par organizācijas ieguldījumu bērnu un jauniešu vieglatlētikas attīstībā Latvijā, LSFP prezidents Einars Fogelis stāstīs par sadarbību ar LVS šīs programmas ietvaros, bet šķēpmetēja Līna Mūze iepazīstinās ar programmas praktiskajiem ieguvumiem.

Vēl plkst.12 notiks iesildīšanās kopā ar “Bērnu vieglatlētikas” vēstnešiem – Mūzi un trīssoļlēcēju Elviju Misānu, bet plkst.12.10 jaunie sportisti varēs piedalīties dažādās “Bērnu vieglatlētika” disciplīnās. Plkst.14 ir paredzēta apbalvošanas ceremonija.