Tirdzniecības parkā “Alfa” ar foto izstādi atklās pasākumu ciklu “Tā daļa manas Rīgas”

0

Šodien plkst.17 tirdzniecības parkā “Alfa” tiks atklāts pasākumu cikls “Tā daļa manas Rīgas”, kas Rīgas interešu izglītības centros norisināsies no 6.oktobra līdz 28.oktobrim, aģentūru LETA informē Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra pasākumu koordinatore Santa Vancāne.

Pasākumu cikls tiks atklāts ar foto izstādi, kuras tapšanā piedalījās visas Rīgas interešu izglītības iestādes sadarbībā ar fotogrāfu Jāni Romanovski.

“Fotogrāfijās centāmies parādīt, kas mēs, interešu izglītības iestādes, esam un mazu daļu no tā, ko ikdienā darām. Katra iestāde atspoguļota vienā fotogrāfijā savā piemājas vidē. Mēs ticam, ka Latvija ir, sākās un turpināsies ar mums pašiem, ar mūsu darbiem mājās, skolā, darbā, interešu izglītībā. Tāpēc pavisam ikdienišķo ceļu uz mājām, skatu uz Rīgas panorāmu, mežu vai pašu apgleznotajām mājas sienām ietērpām ar interešu izglītības audzēkņu un skolotāju smaidiem un degsmi, lai parādītu, ka te mēs esam – Latvijas simtgadē,” par izstādes ideju stāsta Vancāne.

Atklāšanas dienā apmeklētājiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, kā arī baudīt bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” meiteņu kamerkora “Tonika”, bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” Balss attīstības studijas “Kantilēna” audzēkņu un grupas “Astro`n`out” soliste Māras Upmanes-Holšteines priekšnesumus.

Projekts iekļauts Latvijas valsts simtgades Rīgas pasākumu programmā.