Turpināsies vairāku partiju divpusējās sarunas par valdības veidošanu

0

Šodien turpināsies vairāku partiju divpusējās sarunas par jaunās valdības veidošanu.

Jaunā konservatīvā partija (JKP) šodien plānoja atkārtoti tikties ar “KPV LV”, “Attīstībai/Par!”, nacionālo apvienību “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) un “Jauno Vienotību”. Tomēr “KPV LV” nolēma vispirms tikties ar katru no Saeimas jaunajā sasaukumā ievēlētajām partijām un tikai tad atkārtoti runāt ar JKP, līdz ar to piektdien JKP un “KPV LV” tikšanās vēl nenotiks.

JKP paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem informē, ka, tā kā sarunu saturs otrajā kārtā būs vairāk tehnisks, plānojot turpmāko rīcību, pēc katras no tām netiks rīkots atsevišķs mediju informēšanas pasākums. Tomēr mediju pārstāvji ir aicināti uz preses konferenci JKP birojā plkst.16, kur tiks sniegta informācija par visu JKP iniciēto dienas laikā notikušo sarunu gaitu un rezultātiem.

JKP ar nacionālo apvienību tiksies plkst.11, ar “Jauno Vienotību” plkst.13, bet ar “Attīstībai/Par!” plkst.15.

Tāpat šodien plkst.11 notiks “KPV LV” un “Jaunās Vienotības” tikšanās “Vienotības” birojā Rīgā, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12-3. Savukārt plkst.17 “KPV LV” rīko atklāto tikšanos ar biedriem, kurā aicināti ierasties arī mediju pārstāvji. Pasākums notiks tirdzniecības centra “Galleria Rīga” 7.stāvā esošajā “Happy Art Museum”, Rīgā, Dzirnavu ielā 67.

Ar vairākiem politiskajiem spēkiem šodien tikšanos rīkos arī “Attīstībai/Par!” – plkst.9.45 ar “Jauno Vienotību”, plkst.12.30 ar nacionālo apvienību, bet plkst.14.30 ar Zaļo un zemnieku savienību (ZZS). Tikšanās ar “Jauno Vienotību” notiks Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12-3, ar VL-TB/LNNK – Rīgā, Torņa ielā 4-1B, 2.stāvā, bet ar ZZS – ZZS birojā Rīgā, Aldaru ielā 2/4.

Kā ziņots, saskaņā ar provizoriskajiem rezultātiem “Saskaņa” nākamajā parlamentā ieguvusi 23 deputātu vietas, “KPV LV” un JKP – pa 16, “Attīstībai/Par” un VL-TB/LNNK – pa 13, ZZS – 11, bet “Jaunā Vienotība” – astoņas.

JKP pirmo sarunu apli noturējusi ar visiem politiskajiem spēkiem, izņemot “Saskaņu”. JKP paziņoja, ka viņu vadītā valdībā kopā ar ZZS nestrādās.