Uzņēmumā “Ventspils siltums” notiks Atvērto durvju diena

0

Ventspils, 17.maijs, LETA. Pašvaldības SIA “Ventspils siltums” 25.maijā organizēs Atvērto durvju dienu, aģentūru LETA informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Daiga Altenburga.

25.maija vakarā Ventspilī norisināsies ikgadējais kultūras un izklaides pasākums “Iznāc vakara gaismā”. Šoreiz ventspilnieki un pilsētas viesi būs aicināti doties piektdienas vakara pastaigā pa Brīvības ielu, izbaudot koncertus, izstādes, instalācijas, ekskursijas, radošās darbnīcas un citas aktivitātes.

Viena no pasākuma pieturvietām būs arī uzņēmuma “Ventspils siltums” katlumājas teritorija Brīvības ielā 38, kur no plkst.19 līdz 22.30 būs gaidīts ikviens interesents, tostarp ģimenes ar bērniem.

Sadarbībā ar uzņēmumu “Aspired” bērniem un jauniešiem tiks organizēta tehniski radošā darbnīca “Kā siltums nonāk līdz manām mājām”, kurā ar dažādu interesantu uzdevumu palīdzību varēs iepazīt siltumenerģijas ražošanas procesa principus, kā no videi draudzīga kurināmā – koksnes biomasas – tiek ražota siltumenerģija un kā saražotais siltums nokļūst līdz dzīvojamām mājām. Tāpat arī varēs uzzināt, kā ēku siltināšana palīdz samazināt siltumenerģijas zudumus.

Radošajā darbnīcā interesenti varēs piedalīties plkst.19 un 19.30, bet jāņem vērā, ka dalībnieku skaits būs ierobežots. Ekskursijas uzņēmuma katlumājā tiks organizētas plkst.19, 19.30, 20, 20.30, 21 un 21.30.

Papildus tam apmeklētāji varēs arī vizināties ar videi draudzīgiem braucamrīkiem – velokartiem – un izbaudīt atpūtas mirkli, ļaujoties mūzikas skaņām. Savukārt pasākuma noslēgumā plkst.22.10 apmeklētājiem būs iespēja noskatīties uguns šova programmu žonglieres Guntas Tomsones izpildījumā.