Vakar no piedūmotas ēkas Rīgā izglābti četri cilvēki

0

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 8.novembra plkst. 6.30 līdz 9.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 28 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu un 11 uz glābšanas darbiem, bet četri izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 20.52 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz kādu dzīvojamo māju Rīgā, kur bija jūtami dūmi. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg sadzīves mēbeles 2m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās aculiecinieki izglāba divus cilvēkus, kuri tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Savukārt ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot glābšanas maskas, no piedūmotās ēkas izglāba divus cilvēkus. Plkst. 21.39 ugunsgrēks tika likvidēts. 

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas un loga rāmji, vieglā automašīna, kravas automašīna, divas saimniecības ēkas, garāža, neapsaimniekota ēka un pirts. 

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Babītes novadā atbrīvoja ūdens caurteces caurulē iestrēgušu kaķi.