VEF kultūras pilī notiks simtgades koncerts ar dziesmām no Latvijas kino un teātra izrādēm

0

Šodien plkst.19 VEF kultūras pilī par godu Latvijas simtgadei notiks koncerts “Simtgades nominācija”, kurā skanēs dziesmas no Latvijas kino un teātra izrādēm, aģentūrai LETA pavēstīja pasākuma organizētāji.

“Simtgades nominācija” būs koncerts, kurā skanēs labi zināmas dziesmas no Latvijas kino un teātra izrādēm, kuras izpildīs aktieri no visiem Latvijas vadošajiem teātriem. Dziesmas izdziedās gan dziedošie aktieri, gan Latvijas teātru ansambļi.

Vienlaikus pasākumā tiks godinātas Latvijas teātru un kino zvaigznes. “Lai arī simtgades nominācijai ir dziļi simboliska nozīme, tomēr nomināciju izvirzīšanā piedalīsies paši skatītāji, jo skatītājs ir un paliek galvenais un nozīmīgākais vērtētājs,” norāda pasākuma organizētāji.

Koncertā piedalīsies tādi aktieri kā Andris Bērziņš, Varis Vētra, Mārtiņš Egliens, Imants Strads, Gundars Silakaktiņš, Marģerts Eglinskis, Artis Robežnieks un daudzi citi. Kā pasākuma īpašie viesi tiks aicināti tādi mākslinieki kā Lilita Ozoliņa, Olga Dreģe, Juris Strenga, Ģirts Jakovļevs, Uldis Dumpis, Mirdza Martinsone, Gunārs Placēns un citi.

Pēc koncerta pasākuma apmeklētājiem būs iespēja nofotografēties ar aktieriem, kā arī saņemt pasākuma dalībnieku kopbildi ar nominantu autogrāfiem.