Virgilkapelle

0

Virgilkapelle tika atklāta 1973. gadā kā daļa no metro konstrukcijas un integrēta kā muzeja atrašanās vieta dzelzceļa stacijā Stephansplatz. Pazemes kapela ir viena no vislabāk saglabātajām gotiskajām interjerām Vīnē. Jūs atradīsiet 1220/30 pamatstruktūru plānotajai kapela ēkai agrīnā gotiskā stilā. 1246. gada statujā mani nogalināja Fugenmalerei kapelā un baznīcas ēkā nišās. Vēlāk tika atklāta Maria Magdalēna kapela (šīs mazās baznīcas grīdas plāns joprojām ir redzams Stephansplatz ielas segumā).

Pēc pusgada mezzanine uzstādīšanas kapela un apakšējās telpas no 14. gadsimta sākuma bija gatavas ļoti dažādām vajadzībām. Sākotnējā ēka, kas tagad ir redzama Virgilkapelle, kalpoja kā garīgās kalpošanas laiks bagātai Vīnes tirgotāju ģimenei, ieskaitot altāri St. Virgil ir aprīkots. Par mezzanine ir izmantošana kā “New Karner” (ossuary) aizņemts. Savukārt Maria-Magdalēnas kapela tika izmantota kā kapu kapela, savukārt galerija nodrošināja sapulcējus “Visu rakstu mācītāju brāļi” (Scribe Pew).

Apsargājamu iemeslu dēļ Vīnes muzeja filiāle bija jāslēdz pirms pāris gadiem. Pēc plašu atjaunošanas darbu, Virgilkapelle tika atjaunota 2015. gada beigās. Jauna dizaina, viesmīlīga ieeja apakšzemes pārejas līmenī atver šo aizraujošo svēto telpu atbilstoši, kompakta izstāde piedāvā vēsturisku aprakstu par viduslaiku Vīni. Kopš Virgilkapelles atkārtota atvēršana, Vīnes muzejs atkal ir bijis pilsētas sirdī.