VW lielākie pārdevēji tagad ir WLTP atbilstošie, automobiļu ražotājs saka

0

Volkswagen grupa saka, ka visu VW modeļu vislabāk pārdotās versijas tagad atbilst Pasaules harmonizētajām vieglo transportlīdzekļu testa procedūrām (WLTP). Procedūras noteikumi, kas atvieglo piegādes sašaurinājumu, kas ir ievērojami ietekmējis tirdzniecību.

Pagājušā mēneša laikā, pēc analītiķu uzņēmuma Citi, VW Group pārdošanas apjoms samazinājās uz pusi piecos lielākajos Eiropas tirgos pēc tam, kad vairāki augstākās klases modeļi neatbilst jaunajiem WLTP noteikumiem, kas stājās spēkā septembrī.

Augustā VW teica, ka tikai puse Vācijas galveno VW modeļu, tostarp Golf, atbilst jaunajam, daudz stingrākam emisiju testēšanas režīmam.

“Pašlaik mums ir WLTP sertifikāts apjoma pārdevējiem visiem mūsu 14 modeļiem,” automaker teica. “Turpmākie transportlīdzekļu varianti drīzumā iegādāsies savu produktu,” sacīja VW, piebilstot, ka līdz gada beigām klienti varēs piedāvāt gandrīz visus modeļus.

Automašīnas, tostarp Daimler, VW un Valeo piegādātājs, ir samazinājušas peļņas gaidas, vainoja pārdošanas palēnināšanos, ko daļēji izraisīja kavēšanās, iegūstot transportlīdzekļus atbilstoši jaunajam standartam.