Aicinām uz Čeku loterijas atklāšanas pasākumu!

0

Lai veicinātu godīgu konkurenci un labprātīgu nodokļu saistību izpildi, Latvijā pirmo reizi tiek organizēta Čeku loterija! Tās mērķis ir mudinātpircējus pieprasīt, bet uzņēmējus – izsniegt čekus un kvītis par precēm un pakalpojumiem, tādējādi veicinot kultūras maiņu sabiedrībā un visiem kopā draudzīgā veidā teikt “NĒ” ēnu ekonomikai.

Lai piedalītos Čeku loterijā un pretendētu uz dažāda apmēra naudas laimestiem, kā arī uz Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku sarūpētajām papildu balvām, sākot no šī gada 1.jūlija īpaši tam izveidotā tīmekļa vietnēwww.cekuloterija.lvir jāreģistrē čeks, kvīts vai biļete par kopējo summu vismaz 5 eiro. Čeku loterijā var piedalīties ikviens bez vecuma ierobežojuma1.

Lai priecīgā un brīvā gaisotnē sniegtu plašāku informāciju par Čeku loteriju, tās norisi, laimestiem un svinīgi reģistrētu loterijai pirmo čeku, aicinām uz Čeku loterijas atklāšanas pasākumu šī gada 1. jūlijā plkst. 11.00. (ierašanās un reģistrēšanās no plkst.10:30).

Atklāšanas pasākumā piedalīsies Finanšu ministrijas pārstāvji, VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme, Čeku loterijas informatīvā atbalstītāja VAS “Latvijas Loto” valdes loceklis Edgars Lediņš un tīmekļa vietnes www.cekuloterija.lvizstrādātāja SIA “Mobilly” izpilddirektors Ģirts Salviņš.