Atklās Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirkņa atjaunotās telpas Sarkandaugavā

0

Piektdien, 6. septembrī, plkst. 9.30 Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovskopā ar LR iekšlietu ministru Sandi Ģirģenu, RD Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētāju Daini Turlo un Valsts policijas priekšnieku Intu Ķuzi atklās Valsts policijas Rīgas reģionālās pārvaldes Rīgas Ziemeļu iecirkņa atjaunotās trešā stāva telpas Allažu ielā 2, Rīgā.

Atklāšanas pasākumā piedalīsies arī Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs, Iekšlietu ministrijas Nodrošinājuma valsts aģentūras direktors Ēriks Ivanovs, kā arī Valsts policijas Rīgas reģionālās pārvaldes Rīgas Ziemeļu iecirkņa vadība un darbinieki.

Policijas iecirkņa telpās pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma ir veikti vispārceltnieciskie darbi un inženiertīklu nomaiņa, kā arī ir atjaunoti koka logi.

Rīgas pašvaldības un Iekšlietu ministrijas veiksmīgā sadarbība aizsākās pirms deviņiem gadiem, kad kopīgiem spēkiem tika izremontēta pilsētai piederoša policijas ēka Daugavgrīvas ielā32/34; pie atjaunotām telpām tikuši arī iecirkņi Gogoļa ielā 7a, Aviācijas ielā 15 un Stūrmaņu ielā 33A.

Aicinām pasākumā, kas notiks policijas Ziemeļu iecirkņa atjaunotajās telpās Allažu ielā 2, piedalīties plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus. Jūsu ērtībai būs nodrošināts mikroautobuss, kas līdz plkst. 9.00gaidīs pie Rātsnama, RTU pusē.