“Gribi kļūt slavens?”aizkulises no baiļu faktora cienīgiem uzdevumiem

0

Komanda , kas ieradās pirmā Siguldas pilī varēja izvēlēties savu uzdevumu. Komandām bija 3 uzdevumi. Pirmais uzdevums bija, pārlasīt tārpus ar muti neizmantojot rokas. Otrais uzdevums bija ēst zviedru delekates, kas izradījās pūdēta zivs. Trešais uzdevums, vismaz vietnam dalībniekam no komandas pilnībā kailam bija jaizlec no Siguldas gaisa tramvaja ar gumiju.

Pirmās ieradās “Krutās čiksas” un viņas izvēlējās uzdevumu ēst zviedru delikatesi. Zviedru delikateses bundža bija piepūtusies un nelabi smakoja, pat neatvērta. Komandas uzdevumus izpildīja godam.  Alisei Marijai Aizpurei palika slikta dūša un ar uzdevumu neveicās pārāk labi. Kad Meitenes atvēra konservu bundžu Amuna Davis filmēja šo pasākumu un no smakas viņam palika slikti. Skatāmies

Vins no dalībnieku uzdavumiem bija atdalīt parastos tārpus no kāpuru  ar muti. Šis uzdevums bija EED komandai. EED komandā bija Evita Jurča, Elīna Vjatere  un Amuna Davis. Viss aktīvāk kommandas uzdevumu izpildīja Amuna Davis un līdz ar to komanda bija savu uzdevumu izpildījusi godam. Skatāmies kā sokās ar uzdevuma izpildi :

Pēdējā komanda palika “Plikadīdas” un vismaz vienam no viņiem bija pilnībā kailam jāizlec ar gumiju. “Plikadīdu “komandā bija Edgars Griškevičs ,  Gatis Kondāts un Ināra Āboliņa. Pēc komandas debatēm Edgars bija gatavs uzņemties šo uzdevumu, kā jau mēs zinām Edgaram nav kompleksu atkailināties. Vēlāk izrādijās , ka Edgars nevēlas to viens darīt un Ināra no viņu komandas bija gatava to darīt kopā ar viņu. Skatāmies, kā saldajam pārītim veicās ar šo uzdevumu :